Instruktorzy Like To Dance

Lucy & Adam -
Niepoprawni Pasjonaci Tańca.

Tańcem zarazili się lata temu, kiedy to wdepnęli w tańce towarzyskie, później pojawiło się tango argentyńskie, salsa, zouk i kizomba, aż dotarli do…...Bachaty, która zajęła w ich sercu szczególne miejsce !!! Z miłości do tańca od 3 lat zarażają innych na kursach Bachaty zwracając szczególną uwagą na feeling, komunikację w parze, użyteczność proponowanych figur i co najważniejsze na przyjemność z tańczenia i przebywania z partnerem/partnerką w tańcu !!!!

Adam Węsławski - Profesjonalizm, Technika, Muzykalność.

Tancerz Kieleckiego Teatru Tańca oraz absolwent Szkoły Muzycznej w Gorzowie Wlkp. Prowadzi zajęcia w wielu technikach tańca tj.: taniec współczesny, jazz, broadway, modern, taniec towarzyski. Uczestnik Międzynarodowych Warsztatów Tańca w Bytomiu, Poznańskiego Biennale Tańca Współczesnego oraz Międzynarodowych Warsztatów Tańca w Egurrola Dance Studio

Marlena Szurko - Kobiecość i Niepowtarzalny Lady Styling.

Trenuje taniec od dziecka, wielokrotnie zajmowała wysokie miejsca na podium turniejów tańca, posiada najwyższą międzynarodowa klasę taneczną „S”. Jak nikt potrafi pokazać subtelny kobiecy ruch, nauczyć Cię poruszania się w rym salsy, cha-chy i innych, jej ulubionych, rytmów latino. Pełna wdzięku i kobiecości oraz zaraźliwej pasji do tańca, której możesz się uczyć od niej na zajęciach: BACHATA SOLO i LATINO SOLO. Zajęcia tylko dla Pań !!!!

Małgorzata Kłodzińska - Elegancja i wrażliwość

................. .... tango ma w sercu i w emocjach, tango przenika jej duszę, od kilku lat trenuje Tango pod okiem kilku pięknych osobowości Marcina, Davida Samaniego, Damian Thompson, Piotra Woźniaka, Fatima Vitale, Magdaleny Myszki i wciąż jej jeszcze i stale mało…

Magdalena Janczyszyn

Tańczy od 12 roku życia. Jej pierwszą miłością taneczną był HipHop, obecnie to również szeroko pojęty sexy dance. Wielokrotnie brała udział w różnych zawodach tanecznych w Polsce m.in słynnym 'Rytmie Ulicy ' odbywających się w Pile. Tańcząc jako nastolatka w formacji pod okiem Karoliny Bieńkowskiej zdobyła razem z grupą vice mistrzostwo świata w Bochum w kategorii Produkcja. 🏆😊 Magda jest wielką fanką raperki Nicki Minaj. Artystka na koncercie w Polsce wybrała ją (jedyną z publiczności) na scenę i Magda wraz z Nicki Minaj zatańczyła do jednego z jej utworów. 😍

Victor Ramos Sanchez & Paulina Klimentowska
Karaibski temperament & kobieca zmysłowość

Paulina i Victor są parą z dwóch różnych światów i kultur jednak połączyło ich jedno: miłość do tańca. Kanał na YouTube: https://youtube.com/channel/UCS3PzuCcjInWc4AJki1t-4g Víctor jest niezwykle utalentowanym tancerzem i nauczycielem z Kuby i prawdopodobnie najlepszym nauczycielem Kizomby w Hawanie, a może i na całej tej gorącej wyspie. Uczył Salsy, Bachaty, Kizomby, Rumby, Reggeatonu na Kubie, w Portugalii i Szwajcarii. Jest podziwiany przez kolegów po fachu i uwielbiany przez studentów z różnych zakątków świata. Paulina, najpierw sama była jego studentką a jej zafascynowanie tańcem i zaangażowanie w naukę zaowocowało tym, że od 2019 roku uczą już razem w szkole w Hawanie, prywatnie, a także mieli swój udział na Festiwalu RitmoCuba 2019 w Hawanie.

Marta Pastuszko - Wulkan energii i zmysłowość

Od najmłodszych lat związana ze sportem, fitnesem i tańcem. Instruktor Strong by Zumba, Body Ball i tańca. Przez 6 lat solistka Cygańskiego Teatru Muzycznego Terno. Pod okiem najlepszych szkoliła się także we flamenco. W Gorzowie znana większości z prowadzenia bachaty dla pań !!! W przerwach miedzy tańcem a sportem – śpiewa, ćwiczy jogę – istny wulkan energii!! I tą energią zaraża na swoich zajęciach.

Dagmara Żółkowska - Hiszpański temperament . Wyciskacz potu i śmiechu doprawiony nutą pikanterii.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła ponad 25 lat temu trenując taniec współczesny i jazzowy. Jest laureatką wielu nagród w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach tanecznych. Podczas swojej wieloletniej edukacji brała udział w warsztatach i szkoleniach z rożnych technik tanecznych i to właśnie podczas nich zakochała się w gorących latynoamerykańskich rytmach. Prezenterka i organizatorka wielu eventów fitness w Polsce oraz za granicą. * Od 2013r. rozpoczęła przygodę z fitnessem jako licencjonowana instruktorka Zumba® Fitness, step aerobic, aqua aerobic i trener personalny. * W 2015r. ukończyła szkolenie Salsation® prowadzone przez samego Alejandro Angulo. Należy do grona Salsation® Elite Instructor. * Uczestniczka pierwszego NA ŚWIECIE szkolenia ROOTZ by Salsation®, które odbyło się w Malezji w lutym 2017r. (szkolenie postanowiła odbyć drugi raz w Gdańsku w październiku 2017r.) oraz kilkudziesięciu godzin zajęć odbytych pod okiem samej Indee! * Uczestniczka pierwszego NA ŚWIECIE szkolenia CHOREOLOGY by Salsation®, pierwszych w historii warsztatów tego programu oraz kilkunastu godzin zajęć odbytych pod okiem samego Tonego! Miała przyjemność wystąpić w teamie Tonego podczas MC w Białymstoku.

skontaktuj się z nami