Instruktorzy Like To Dance

Lucy & Adam

Niepoprawni Pasjonaci Tańca.

Tańcem zarazili się lata temu, kiedy to wdepnęli w tańce towarzyskie, później pojawiło się tango argentyńskie, salsa, zouk i kizomba, aż dotarli do……Bachaty, która zajęła w ich sercu szczególne miejsce !!! Z miłości do tańca od 3 lat zarażają innych na kursach Bachaty zwracając szczególną uwagą na feeling, komunikację w parze, użyteczność proponowanych figur i co najważniejsze na przyjemność z tańczenia i przebywania z partnerem/partnerką w tańcu !!!!

Adam Węsławski – Profesjonalizm, Technika, Muzykalność.

Tancerz Kieleckiego Teatru Tańca oraz absolwent Szkoły Muzycznej w Gorzowie Wlkp. Prowadzi zajęcia w wielu technikach tańca tj.: taniec współczesny, jazz, broadway, modern, taniec towarzyski.
Uczestnik Międzynarodowych Warsztatów Tańca w Bytomiu, Poznańskiego Biennale Tańca Współczesnego oraz Międzynarodowych Warsztatów Tańca w Egurrola Dance Studio

Marlena Szurko – Kobiecość i Niepowtarzalny Lady Styling.

Trenuje taniec od dziecka, wielokrotnie zajmowała wysokie miejsca na podium turniejów tańca, posiada najwyższą międzynarodowa klasę taneczną „S”. Jak nikt potrafi pokazać subtelny kobiecy ruch, nauczyć Cię poruszania się w rym salsy, cha-chy i innych, jej ulubionych, rytmów latino. Pełna wdzięku i kobiecości oraz zaraźliwej pasji do tańca, której możesz się uczyć od niej na zajęciach: BACHATA SOLO i LATINO SOLO.
Zajęcia tylko dla Pań !!!!

Marta Pastuszko – Wulkan Energii i Zmysłowości.

Od najmłodszych lat związana ze sportem, fitnesem i tańcem. Instruktor Strong by Zumba, Body Ball i tańca. Przez 6 lat solistka Cygańskiego Teatru Muzycznego Terno. Pod okiem najlepszych szkoliła się także we flamenco.
W Gorzowie znana większości z prowadzenia bachaty dla pań !!! W przerwach miedzy tańcem a sportem – śpiewa, ćwiczy jogę – istny wulkan energii !!! I tą energią zaraża na swoich zajęciach. Na lekcje BACHATY dla pań w LtD zaprasza w poniedziałki !

Daria Ligierska “PoleKocur” – Sexapil, którym możesz się zarazić.

Pierwsza i jedyna w naszym mieście specjalistka od exotic pole dance, twórczyni innowacyjnego programu exotic aerial hoop w Polsce, wieloletnia trenerka z doświadczeniem, zarówno w tańcach sensualnych jak i w klasycznych formach sztuki tańca na drążku pionowym, kole cyrkowym i szarfie wertykalnej.

Tania & Przemek – Nowa Kizombowa Konstelacja.

Pojawili się w naszej szkole nagle i ….od razu przykuli naszą uwagę !!! młodzi, zdolni, ambitni i do tego bardzo otwarci na ludzi !!! Pochłonęła ich angolańska kizomba. Zajęcia z nimi to niepowtarzalny klimat i mnóstwo przytulania w tanecznych parach jak również wiedza dydaktyczna dopracowana oraz przekazana przystępnie i szczegółowo !!!
Kursy kizomby prowadzą w środy, obecnie szykują się na kolejny kurs od podstaw, na który możesz dołączyć już w jesiennej edycji !!!

skontaktuj się z nami

Lucyna

608 612 071

Adam

660 496 984

Messenger

m.me/StudioLikeToDance